Spravedlivá dělba bodů v 6. lize Tišnov

Historie20.ročník 2019jaro 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov6.liga4.hrací den

Šestá ABL Tišnov odehrála svůj čtvrtý hrací večer a děly se věci. Od druhého kola se nám nezměnilo pořadí v lize. Týmy dokonce hrají tak vyrovnaně, že hned dvě příčky byly tentokrát bodově dělené a mezi zbývajícími dvěma týmy byl rozdíl pouhý bod. Fotku si tentokrát zasloužili Úsušáci a REBEL za zisk 15 bodů.

Další bodovou shodu měli Šviháci a Všechováci, kteří ve čtvrtém kole získali 14 bodů. Bodový rozdíl pak byl mezi týmem Odpadlých Lam a Trojského koně, když první jmenovaní získali 9 bodů a druhý tým 8.

Tabulka po čtvrtém kole vypadá následovně: 1. místo Šviháci (68,5 b.), 2. místo Úsušáci (58 b.), 3. místo REBEL (53 b.), 4. místo Odpadlé Lamy (44 b.), 5. místo Trojský kůň (40 b.) a 6. místo Všechováci (36,5 b.).

Hráčem kola byl Zdeněk Máčka (Odpadlé Lamy) s průměrem 170,20. Nejvyšší nához zahrál Jarda Procházka (Šviháci), kterému se podařilo zahrát 217. Nejužitečnější hráči byla Pepa Antonovič ml. (Všechováci), Standa Joska (Úsušáci) a Honza Kakáč (REBEL). Všichni tři zahráli po 4 bodech. Nejvyšší týmový průměr měli Úsušáci454,00. Nejvyšší nához 519 zahráli Šviháci.

Čtvrté kolo 6. ABL Tišnov je za námi. Před námi je teď předposlední páté kolo, které se odehraje 29. dubna18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!