Splitmani snižili náskok vedoucího týmu 7. ligy

Historie20.ročník 2019podzim 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov7.liga5.hrací den

Předposlední hrací den odehrála v Tišnově 7. liga ABL. Před finálovým večerem si šanci na nejvyšší příčku udrželi vítězové večera devatenáctibodový Splitmani, kteří začali pěkně zostra, když první dva zápasy vyhráli 5:0. V posledním zápase zvítězili nad lídry tabulky a dnes třetím týmem Všechováky. Mezi ně se v dnešní tabulce dostal tým Nechyť ryby.

Tabulku po pěti odehraných dnech nadále vedou Všechováci (83,5 b.). Na druhém místě bodový rozdíl mírně stahují Splitmani (76 b.). Na bednu se po dnešním večeru vyšvihl tým Nechyť ryby (65,5 b.), který v těsném odstupu pronásleduje čtvrtý Trojský kůň (62 b.). Paté místo stále drží RAPO (54,5 b.) a tabulku uzavírá Trylyjon chib (33,5 b.).

Ve statistikách jednotlivců se nejvíce dařilo Davidu Poláčkovi (Nechyť ryby) s průměrem 176,40 a nejvyšší náhozem 245. David je také jedním z pěti nejužitečnějších hráčů večera, každý získal pro svůj tým 4 body. V ženách se nejvíce dařilo Pavlíně Procházkové (RAPO) s průměrem 138,20 a nejvyšším výkonem 183. Nejlepší týmový výkon zahrál tým Nechyť ryby, průměr 461,20 a nejvyšší výkon 510.

Finálové šesté kolo je na programu opět za 14 dní v úterý 10. prosince na centru Xbowling Tišnov.