Split happens ne úplně vlastní vinnou navýšili vedení.

21.ročník 2020podzim 2020Praha/střední ČechyXbowling Strašnice7.liga2 hrací den

První říjnovou neděli ještě těsně neznaje Nouzového stavu, odehrála svůj v pořadí druhý hrací den ABL místní 7. liga Strašnického Xbowlingu. Ze šestice účastnivších se družstev chyběli stejně jako při úvodním hracím dni Válcové, u nichž dochvilnost byla na pováženou již v jarní části této sezóny a je veřejným tajemstvím, že ani do podzimní části zasáhnout nemíní... Jak je obvyklé, každý ze soupeřů tedy proti nepřítomnému družstvu postupně odehrál volný zápas a snadno získal 5 bodů do tabulky. A vlastně jest stoprocentní jistotou, že z této ligy nikoho nebude po jejím odehrání čekat přímý sestup v hierarchii zdejších soutěží níže...

S nejlepšími podmínkami v podobě 1., respektive 2. místa ze startu soutěže hrací kolo zahajovali Split happens s na záda jim dýchajícími No Limits. Těm však tohoto večera dechu toliko dopřáno nebylo a tak první jmenovaní, ačkoli získali méně bodů, než v 1. kole, k úžasu vlastnímu naopak svůj náskok v čele průběžné tabulky navýšili a Split happens tak vedou37 body právě před No Limits již o 4, 5 bodu. Hned o další 1 bod zpět jsou však bronzoví Ferneti z Marsu, premianti 2. kola, jimž získaných 20 bodů dopomohlo v posunu v tabulce i kontaktu se samotným čelem. Oproti tomu Hosté si hrají spíše pro radost a lonští úplní nováčci ABL a podzimní této ligy Badabum pro změnu vyměnili koule rovinné za excentrické a tudíž přerod směrem výkonnostně výše si prozatím u chlapců vybírá nezbytnou daň v podobě lehkého bodového strádání. Zatím to tedy vypadá, že mezi těmito dvěma mužstvy by se mělo rozhodovat, kdo získá „Černého Petra" v podobě porovnávání si svého konečného týmového průměru s družstvem skončivším na místě stříbrném8. lize pro setrvání v této.

Nejvyššího náhozu večera hodnoty 201 bodů dosáhl Václav Větrovec (Badabum), celkově je však Nejlepším hráčem Milan Petřík (Split happens) s průměrem 161 bodů rovných a je současně i hráčem Nejužitečnějším, když z 10 možných získal 9 bodů v konfrontacích hráče proti hráči. Nejlepší ženou je poté prozatím Hana Borodáčová z vedoucího družstva díky průměru 150,20 bodů, avšak prozatím jen neoficiálně, neboť odehrála pouze 5 utkání a druhé kolo chyběla. Ve vedení je tak Lucie Hlavatá (Hosté) s průměrem 145,88 bodů.

Třetí hrací večer je na programu ještě v termínu říjnovém a sice klasicky v neděli a to 25. 10. sice od 19:00, avšak prosíme všechny zúčastněné nejen o dochvilnost, ale příchod alespoň 15 minut předem, ať díky aktuálním vládním restrikcím je program utkání odehrán včas a nejpozději ve 22:00, za normálních okolností pouze čas klidu, nastane klid i v herně samotné.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz