Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Špitálníci B jasně vládnou 9. lize Proseku

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední ČechyXbowling Prosek9.liga3 hrací den

Neděle 21. dubna byla 3. hracím dnem ročníku čtvrtstoletí života ABL pro místní 9. ligu Xbowlingu Prosek Duo. Současně díky novinkově po mnoha sezónách i jarní části pouze čtyřkolové se jednalo o večer již předposlední. Jedná se o skupinu nezvykle pouze čtyřčlennou, avšak díky utkáním každého s každým vždy dvakráte během jednoho kola s bonusem oproti ligám jiným zápasu navíc.

Zde s přehledem i lehkostí první místo okupují Špitálníci B, o nichž už nyní lze hovořit jako o jistojistých vítězích soutěže, a tedy postupujících do vyšší 8. ligy, neboť při jejich celkových 66 bodech a náskoku úctyhodném čtyřiadvacetibodovém o ničem jiném ani uvažovati nelze. Boj do posledních hodů lze očekávat ovšem od Balls of Gods, respektive Lenochodů a stupínek stříbrný, neboť jejich rozdíl mezi druhou a třetí pozicí je pouze půl bodový a nadto soutěživost Lenochodi dokázali právě tohoto večera, když se ziskem 21,5 bodu stali týmem večera.

Nejvyššího výkonu dosáhl právě jejich tahoun Jan Maršík216 body, jeho týmový kolega David Fuchs je díky průměru 168,13 bodů prozatím Nejlepším hráčem skupiny. Mezi ženami je z dvou Lenochodek lepší Jana Řezníčková s průměrem 114,64 bodů a Nejužitečnějšími hráči jsou svorně se 14 získanými body spoluhráči Špitálníků B Petr Lédr st.i Jan Šmíd.

Kolo čtvrté, tedy závěrečné je naplánováno klasicky na neděli v 19:00 a to 26. května.

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz