• mail: info@bowlingweb.cz

Partneři

SPEV se usadili na 1. místě po prvním hracím dni 3 skupinuy ve Strašnicích.

Historie18.ročník 2017podzim 2017Praha/střední Čechy3 liga3 liga G1 hrací den

Ve středu 13. září se zahájila podzimní část 3. ligy G ve strašnickém Xbowlingu. Po prvním hracím kole se s 23,5 body a průměrem 548 bodů umístil tým SPEV. Druhé místo s 5ti bodovou ztrátou si vybojovali družstvo Bowlingovaskola.cz. Na třetím místě s 15ti body se umístilo družstvo BC Křápek. Již teď je jasné, že další hrací kolo se bude bojovat o 3 příčku v žebříčku. Máme zde 3 týmy, které mají mezi sebou rozdíl maximálně 1 bod a tak uvidíme, jak si s tím v dalších kolech týmy poradí.

V jednotlivcích zahrál nejlépe Eckstein Petr z klubu SPEV i s průměrem 194,17 bodů a 5 výhrami. Nejvyšší nához 244 bodů zahrál Hejl František. Nejlepší ženou hracího kola se stala Kuřinová Lenka z Bowlingovaskola.cz

Další hrací den se bude konat taktéž v neděli 9. října.                                  XBowling Team