Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Skvělý 3. HD 5. ligy pro BC Valaši team

22. ročník 2021podzim 2021severní MoravaXbowling ValMez5.liga3.hrací den

Parádní třetí hrací den předvedli hráči 5. ligy Xbowling ValMez v úterý 12.10.2021. Pohled na tabulku po 2. HD přímo vybízel ke sledování včerejšího kola. Bude po polovině sezóny trochu jasnější, které týmy se poperou o vítězství, anebo se tabulka ještě víc vyrovná? Obě varianty byly možné. Ale že o aktuálním pořadí rozhodnou až poslední zápasy, to jsme nečekali.

Skvěle rozehrál tento večer BC Valaši team (17 b. – celkem 47 b.) a po čtyřech zápasech se dokonce dostal do čela tabulky. Jenže v závěrečném zápase je čekala Republika a tady silně pánové narazili. Dostali „čtyřku“ a jsou zpět na druhém místě. Právě Republika (16 b. – celkem 40 b.) se ze tří týmů, stíhajících vedoucí dvojici, ukázala v nejlepším světle a i přes prohru 0:5 s Rozpitými je v tabulce již na třetím místě. O bod méně v tomto kole získali vedoucí Hafani (15 b. – celkem 50 b.). V průběhu večera na chvíli ztratili vedoucí post, jenže vítězstí 5:0 v závěrečném zápase nad týmem Rozpité je vysadilo zpět do sedla 5. ligy. Čtvrté místo v HD a čtvrté místo celkově, to je vizitka Rozpitých (14 b. – celkem 38 b.). A mohlo být ještě lépe. V prních třech zápasech získali Rozpití třináct bodů, rozjeté Republice dali dokonce bůra, jenže v závěrečných dvou zápasech vydolovali již jen jeden bodík. Moc moc jsme chtěli napsat o zlepšném výkonu páté Oderské bandy (9 b. – celkem 34 b.), ale osud nebo ostatní týmy byly proti. Ale není všem dnům konec, jsme v půlce sezóny a ztrátu mají oderští na týmy před sebou minimální. Naopak situace šestých Ogarů (4 b. – celkem 16 b.) začíná být kritická. Kapitánka stále nemůže dát do kupy optimální složení týmu a tak mají Ogaři blíž k sestupu do 6. ligy než na bednu.

A jdeme na statistiky kola. Hráčem večera se stal po výborném výkonu Ondra Trojek (Republika), když zahrál krásný průměr 209,40 bodu. Hráčkou večera pak byla Irča Dorňáková (Hafani) s průměrem 156,20 bodu. O parádní nejvyšší nához 245 bodů se postaral Jarda Mičkal (Rozpité) a plný počet 5 bodů vybojoval pro svůj tým Peťa Dvorský (Oderská banda). Do týmových statistik se zapsal nejvyšším náhozem 556 bodů tým Rozpité a nejlepší celovečerní průměr 500,80 bodu uhrála Republika.  

Tímto nám končí report z třetího hracího dne 5. ligy. Do druhé poloviny sezóny vstoupíme čtvrtým kolem v úterý 26.10.2021, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky všem za krásný bowlingový večer a v našem centru Xbowling ValMez opět brzy na viděnou. Těšíme se na Vás.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz