Skvělý 2. HD předvedl tým Pitbulli v 7. ABL Tišnov

Historie22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaXbowling Tišnov7.liga2.hrací den

Bowlingový kolotoč na centrum Xbowling Tišnov pokračoval 7.ABL Tišnov, která si odehrála 2.HD. Je to poslední liga, která si odehrála svoje druhé kolo a pomalu se blížíme do poloviny. Skvělý 2.HD nám předvedl tým Pitbulli a stal se vítězem kola se ziskem 19 bodů. Byl to jediný neporažený tým kol a podíváme se, kam ho tento výsledek posunul v tabulce. V týmových statistikách nám nejlepší průměr zahrál vítěz kola Pitbulli s průměrem 446,40 bodů. Nejvyšší nához předvedl tým Moraváci a to krásných 493 bodů.

Do čela soutěže se nám skvělým výkonem v tomto hracím kole probojoval tým Pitbulli se ziskem 35 bodů. Na druhém místě jsou Moraváci se ziskem 31 bodů. Bronzovou pozici okupuje tým Umpalumpové se ziskem 28 bodů. Zatím pod bednou na čtvrtém místě je tým Puzzle se ziskem 24 bodů. Na pátém místě je T.O. Bílý Lev se ziskem 18 bodů a na poslední pozici je tým Alfasquadra se ziskem 14 bodů.

Nejlepším hráčem kola se stal Jiří Mareš s krásným průměrem 166,60 bodů. Jirka nám zároveň předvedl nejvyšší nához kola, když ve druhé hře zahrál 202 bodů. Byla to jediná dvoustovka v tomto hrací kole. Nejlepší ženou se stala Andrea Kavlíková s průměrem 159,60 bodů. Jak nám dopadla kategorie užitečnosti? Všech 5 bodů získal Jirka Mareš A  Andrea Kavlíková a tato dvojice tak ovládla statistiky jednotlivců. Velká gratulace.

Druhé hrací kolo máme za sebou a 3.HD je naplánován na středu 20.10.2021.