Simpsonovi(y) Tišnov vyhráli(y) třetí kolo 5. ligy

Historie20.ročník 2019podzim 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov5.liga3.hrací den

Třetí kolo odehrála tišnovská 5. ABL. Pátá liga je jedna z těch vyrovnanějších, co se výkonů týče, a tak je možné, že se tabulka bude měnit každým dnem, přesně tak, jak tomu bylo i třetí kolo. Vítězem kola se stal tým Simpsonovi Tišnov, který je jako jediný čistě v ženském složení, co se ABL v Tišnově týče.

Tabulka doznala po třetím kole výrazných změn. Tou nejvýraznější je prvenství týmu Simpsonovi Tišnov (53 b.). Druhé místo patří EMILY (50 b.). Třetí místo drží tým MARK IT ZERO (44 b.). Čtvrté místo patří Švihákům (41 b.) a páté místo drží Odpadlé Lamy (37 b.). Rozdíl mezi prvním a pátým týmem je 16 bodů, což je výsledek, který je hratelný během dvou kol. Uvidíme tedy, jakým směrem se tabulka posune ve čtvrtém kole.

Hráčem kola byl tentokrát Jirka Konečný (EMILY) s průměrem 170,80. O nejvyšší nához kola se postaral švihák Ivo Koláček, který zahrál 227. Nejlepší hráčkou kola byla Jana Navrátilová (Simpsonovi Tišnov). Nejužitečnějšími hráči, resp. hráčkami, byly Eva Šimečková a Jana Navrátilová (obě Simpsonovi Tišnov). Tým EMILY se postaral o nejvyšší týmový průměr večera, a to 498,00. O nejvyšší týmový nához 538 se pak postaraly děvčata z týmu Simpsonovi Tišnov.

Třetí kolo 5. ABL Tišnov je za námi. Do čtvrtého kola se podíváme 21. října v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!