Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Semtamstrike, občas dohodit a jsme první

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední Čechy3.liga3.liga H3 hrací den

Poslední dubnové pondělí, přesněji 29. 4., svou druhou polovinu jarní sezóny ABL třetím hracím dnem odehrála na herně Xbowlingu Prosek Duo 3. liga skupina H.

Skvěle si vedli Semtamstrike, kteří nepoznali hořkost porážky a získali s 23 body téměř maximální možný příděl tohoto večera. Dostali se tak z průběžně bronzového stupínku a současně vyrovnaného středu tabulku až na její samý vrchol, kde vedou s aktuálně 47 body a solidním šestibodovým náskokem na minulé premianty Vypnout Zapnout, kteří tentokráte bodově strádali až paběrkovali a drželi se spíše úvodní poloviny svého názvu. Bronzoví jsou Padám, padám pouze o jeden bod zpět.

Vypadá to, že právě mezi těmito dvěma družstvy se kola závěrečného rozhodne, kdo bude mít nejen stříbrné medaile, ale hlavně právo účasti v dodatkové baráži o postup do 2. ligy, kam vedoucí tým má nakročeno velmi rázně. Klidný a vyrovnaný střed tabulky je ten tam a bodově na stejné úrovni jsou družstva od čtvrtého po šesté místo, takže i zde bude zřejmě boj do posledního okamžiku, a to jak o přímý sestup do nějaké ze 4. lig, tak účast v baráži pro změnu o udržení v soutěži.

Vše podstatné vyjde na světlo světa kolo čtvrté závěrečné, a to v úterý 21. května na herně Xbowlingu Žižkovského.

Nejvyššího výkonu hracího dne dosáhl s 231 bodem Tomáš Nekola (Cobra Team), celkově je Nejlepším hráčem Michal Havelka (zaskakující v mužstvu Padám, padám) díky průměru 183,60 bodů, avšak pro zisk trofeje je potřeba odehrát minimálně desatero utkání a tak statistikám právoplatně vévodí Bohumil Brázda (Vypnout Zapnout) s průměrem 177,79 bodů, mezi ženami je situace stejná, když vede Marie Hladíková (Marťani) díky průměru 161,80 bodů, avšak kritéria splňuje až Anička Doubravová (Semtamstrike) za průměr 157,13 bodů. Kategorii hráče Nejužitečnějšího vévodí díky získaným 12 bodům její týmový mentor František Nečas.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz