Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Šavlozubé kuželky ještě nevzdávají boj o titul

25. ročník 2024jaro 2024střední & jižní MoravaXbowling Tišnov3.liga4.hrací den

Xbowlingu Tišnov nám v pondělí 15. dubna 2024 začala druhá polovina jarní části ABL. Premiéry se vzorně chopila, jako při startu sezóny, nejvyšší domácí soutěž, 3. liga. První polovina vyšla nejlépe týmu Bejlís a s odstupem mnoha bodů pak byla na číhané smečka čtyř týmů. A jaká je situace po 4. HD?

V čele soutěže máme i nadále Bejlís (13 b. – celkem 66,5 b.), i když tentokrát nechal lídr vyniknout jiné skvadry. S aktuálním náskokem 10,5 bodu může i tak nadále směle spřádat plány na celkové vítězství. Večer nakonec vyšel nejlépe, stejně jako první hrací den, Šavlozubým kuželkám (17 b. – celkem 56 b.) a upevnily si své průběžné druhé místo. A snad jako jediné ještě mohou potrápit vedoucí Bejlís. Celková situace od druhého místa se nám ale oproti minulému kolu rapidně změnila.

Pořadí zůstává stejné jako po třetím kole, ale bodově je vše jinak, již nejsou čtyři týmy v jednom bodu. Tři body ztrácí na děleném třetím místě Kartep a Šviháci, když obě družstva vybojovala 15 bodů a celkem jich má nyní 53. Pro Kartep hovoří lepší skóre. Ze souboje o bednu tak trochu vycouvali Simpsonovi Tišnov (9 b. – celkem 47 b.), když na pátém místě ztrácí na soupeře 6 bodů. Samozřejmě, že po příštím kole může být opět vše jinak. Co ale asi nebude jinak, je bezútěšná šestá pozice družstva Weapon X (6 b. – celkem 24,5 b.). Ztrátá je již tak veliká, že to ani neumíme spočítat a po dlouhých letech to pro bývalé chemiky vypadá na podzimní 4. ligu.

Ještě doplníme statistiky 4. HD. Hráč večera: Pavel Filka (průměr 180,60 bodu). Hráčka večera: Andrea Kobzová (průměr 149,00 bodu). Nejužitečnější hráč: Zdeněk Hurt (zisk 5 bodů). Nejvyšší nához: Zdeněk Máčka (204 bodů). Nejvyšší týmový nához (561 bodů) a nejlepší týmový průměr (515,40 bodu): Kartep.

Ze čtvrtého hracího dne 3. ligy je to vše. K pátému kolu se v Xbowlingu Tišnov sejdeme za 14 dní, v pondělí 29.4.2024 a začátek je klasicky v 18:30 hodin. Těšíme se na Vás.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz