Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Šamani vítězí v 5. ABL Tišnov

18.ročník 2017podzim 2017střední & jižní MoravaXbowling Tišnov5.liga6.hrací den

Napínavý závěr měla 5. ABL Tišnov. Po několika drobných urgencích musíme vyzdvihnout výkony Kadla Teamu. Je to přesně ten tým, který poslední večer zmobilizoval všechny své síly, bral body všem týmům, a díky vítězství celého hracího dne zamíchal tabulkou tak, že v ní nezůstal kámen na kameni. Ale protože se jedná o finálový večer, musíme vyzdvihnout hlavně prvenství Šamanů, kteří se stali vítězem 5. ABL Tišnov!

Jak již bylo řečeno, díky bodovým ziskům Kadla Teamu došlo k tomu, že celý večer rozhodovala každá kuželka. Svědčí o tom hlavně to, že rozdíl mezi prvním a čtvrtým týmem je rozdíl pouhých 5 bodů, tedy jednoho jediného zápasu. Ligu tedy můžeme zhodnotit jako jednu z nejnapínavějších, kterou jsme tuto sezónu měli možnost pořádat. A takhle napínavý bowling se nám opravdu líbí.

Jak nám celá soutěž dopadla? 1. místo Šamani (81 bodů), 2. místo Pacienti (79 bodů), 3. místo Všechováci (78 bodů), 4. místo Rychlý Koule (77 bodů), 5. místo Kadla Team (72 bodů) a 6. místo Simpsonovi Tišnov (63 bodů).

Celkové statistiky: Nejlepším a nejužitečnějším hráčem se stal Pepa Antonovič ml. (Všechováci), který zahrál průměr 168,93 a získal 22 bodů. Nejvyšší nához zahrál Petr Málek (Všechováci), který nahodil 243. Nejlepší ženou skupiny se stala Alice Handlová (Kadla Team), která skončila s průměrem 144,00, a nutno vyzdvihnout i její bodový zisk, který činí celých 21 bodů. Týmově se nejlépe dařilo Šamanům, kteří zahráli nejvyšší průměr soutěže 452,53. Nejvyšší týmový nához 557 zahráli Pacienti.

Podzimní část 5. ABL Tišnov je za námi, a musíme říct, že to byla opravdu napínavá soutěž. Nezbývá, než dodat naši oblíbenou větu, že ABL ještě nekončí! Již jsou otevřené obsazovačky na Mistrovství Tišnova, takže neváhejte s účasti. 

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz