Šamani se dotahují na vedoucí Všechováky

Historie18.ročník 2017podzim 2017střední & jižní MoravaXbowling Tišnov5.liga4.hrací den

Do druhé poloviny soutěže vstoupila 5. ABL Tišnov. Stalo se tak v pondělí 30.10. na herně Xbowling Tišnov. Hrací večer se nejlépe vydařil Šamanům, kteří získali 18 bodů a ukázali, že jsou opravdu týmový hráči, když v jednom kole všichni hodili nához 149. Šamany vítězství hracího večera posunulo do čela tabulky a na vedoucí Všechováky ztrácí pouhý bod.

Situace v tabulce je momentálně velmi vyrovnaná. Mezi prvním a pátým místem je rozdíl pouhých 5 bodůKadla Team sice lehce zaostává, ale stále máme před sebou ještě dvě kola, která mohou leccos změnit.

Tabulka po 4.HD: 1. místo Všechováci (55 bodů), 2. místo Šamani (54 bodů), 3. místo Pacienti (51 bodů), 4. místo Rychlý koule (51 bodů), 5. místo Simpsonovi Tišnov (50 bodů), 6. místo Kadla Team (39 bodů).

Statistiky HD: Nejužitečnějším hráčem se stal Pavel Filka (Šamani), který získal 5 bodů pro svůj tým. Pavel drží i nejvyšší průměr večera –  157,40. O tuto pozici se však Pavel musí rozdělit se Zdeňkem Mácou (Pacienti), který zahrál stejný průměr. Nejvyšší nához zahrál na nejméně oblíbené dráze Petr Havlát (Pacienti) – 236. Nejlepší ženou byla Alice Handlová (Kadla Team), který zahrála průměr 148,40 a 4 body pro svůj tým. Nejvyšší ženský nához jí však o kuželku utekl, když Eva Šimečková (Simpsonovi Tišnov) shodila 167 kuželek. Týmová „nej“ si tentokrát drží Pacienti – nához 557 a průměr 466,40.