Šamani parádně dotáhli vedoucí skupinu 4. ABL Tišnov

Historie20.ročník 2019podzim 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov4.liga5.hrací den

Svůj předposlední hrací večer odehrála 4. ABL Tišnov, která šla do pátého kola s velice sympatickým stavem tabulky. Tabulka byla rozdělena na tři celkem vyrovnané skupinky, a proto nikdo nečekal, že předposlední večer přinese takový zvrat. Šamani předvedli parádní výkon, který je dotáhl na vedoucí skupinku prvních týmů, a tak jsou díky vítězství kola ve hře o první místo!

První místo aktuálně patří Arizonské Obrodě (78 b.). Druhé místo drží Kartep (72 b.), na který se ale dotáhli třetí Šamani (71 b.). Pohodové tempo a čtvrtou příčku aktuálně drží Pacienti (56,5 b.). S mírnou ztrátou 3,5 bodů na Pacoše, jsou na pátém místě Kominíci (53 b.). Tabulku nám uzavírá na 6. místě Kadla Team (44,5 b.).

Hráčem s nejvyšším průměrem byl tentokrát Pavel Petrák (Kartep), který zahrál průměr 181,00 a společně s Jardou Kolaříkem (Arizonská Obroda) se dělí o nejvyšší nához kola – 214. Nejlepší ženou byla Alice Handlová (Kadla Team) s parádním průměrem 170,40. Alice, Pavel Filka a Tonda Hulák (oba Šamani) zahráli tento večer kuriózních 4,5 bodů, a tak se všichni těší statusu nejužitečnějšího hráče kola. Šamani se pak ještě postarali o nejvyšší týmový průměr 498,40 a nejvyšší nához 537.

Předposlední kolo je za námi a příště nás čeká už jen kolo poslední! Poslední kolo 4. ligy bude odehráno 20. listopadu na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!