Rychlý koule zažívají parádní sezónu

Historie21.ročník 2020jaro 2020střední & jižní MoravaXbowling Tišnov6.liga3.hrací den

6. ABL Tišnov odehrála své třetí kolo a příště započne druhou část prodloužené jarní části ABL. Tabulku se nám dělí na dvě části. V té první části tabulky je jeden jediný tým. Tento tým je na vedoucí pozici a není to nikdo jiný, než vítěz třetího kola, kterým byl tým Rychlý koule. Tento tým zažívá opravdu povedenou sezónu, která by se už teď mohla nést v duchu cesty za postupem. No a ve druhé části se pere zbytek celé skupiny, který tvoří pět týmů, které mají celkový rozdíl v rozmezí 8 bodů!

Z výše zmíněného je jasně čitelné, že tabulka je opravdu natřískaná. Svoji postupovou příčku drží Rychlý koule (55 b.). Tým je na prvním místě a tabulka vypadá tak, že než aby se někdo ze zbývajících týmů pouštěl na stíhací jízdu, budou se týmy soustředit samy na sebe a nechají Rychlý koule v klidu dýchat. Ale nikdy neříkejme nikdy… Druhé místo mají v državě Všechováci (38,5 b.). O dva body méně mají Splitmani (36,5 b.), kteří jsou na třetím místě. O 2,5 bodů méně pak má Trojský kůň (34 b.), který je na 4. místě. Páté místo mají propůjčené Úsušáci (31 b.). Tabulku pak uzavírá tým Nechyť ryby (30 b.). Ale jak je vidno, v příštím kole bude nejspíš vše úplně jinak.

Nejlepším hráčem kola byl Pepa Antonovič ml. (Všechováci), který zahrál průměr 189,20 a nához 225. V ženách tentokrát neměla konkurenci Katka Kessnerová (Rychlý koule), který se tím pádem stala nejlepší ženou kola. Nejužitečnějšími hráči byli Milan Rössler (Rychlý koule) a Janko Mižák (Splitmani). Oba dva získali plný počet individuálních bodů. Zbývají nám ještě týmové statistiky. Rychlý koule zahrály nejvyšší průměr 471,60. Ovšem o 0,4 bodů méně zahráli Všechováci, kteří zahráli nejvyšší nához kola 532.

První polovina 6. ABL Tišnov je za námi. Druhá polovina nám začne 29. června na centru Xbowling Tišnov. My se na Vás už těšíme.