Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Růžoví panteři byli ve 4. znojemské lize poprvé sesazeni z trůnu

25. ročník 2024jaro 2024střední & jižní MoravaZnojmo4.liga4.hrací den

Na ten se posunuli Družstevníci, kteří ani jednou nepohráli vyšším rozdílem, jen dvakrát těsně 2:3, dvakrát si odnesli výhru 5:0, mj. i nad Růžovými pantery a jednou zvítězili 4:1. Před jmenovaným protivníkem drží s 68,5 body půlbodový náskok, tyto celky si to zřejmě rozdají o přímý postup a na „poraženého“ zbyde baráž, neboť náskok uvedeného dua docela narostl. Rovných dvacet bodů ztrácí na první příčku Medvědi, jež ve 4. HD vybojovali pouze o bod méně než Družstevníci, po další mezeře, tentokrát už menší, přichází s třiačtyřiceti body Trio. Hrací den moc nevyšel Hodonicím s Třemi veterány, prvně zmíněné mužstvo získalo devět bodů, druhé bylo ještě o tři body horší, a to i navzdory tomu, že dokázalo porazit vedoucí mančaft. Hodonice za Triem zaostávají o šest bodů, ztráta Tří veteránů je ještě o dva body vyšší.

Dušan Jalůvka se dostal se svým průměrem lehce pod 180 bodů, přesto i nadále se slušným náskokem vede tabulku jednotlivců. Nejužitečnějším bowlerem je i nadále Petr Příhoda, jenž svým barvám pomohl patnácti body, a nejvyšší nához si podruhé za sebou odnesl Jiří Pokorný, který znovu neměl konkurenci, když dosáhl na 237 bodů.

Ženám vévodí Petra Nápravová díky průměru 173,90 bodů, sedmnácti získaným bodům a náhozu 213 bodů, čímž zkompletovala hattrick.

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz