Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

RollEX si podmanil 6. ligu Xbowlingu Žižkov.

20.ročník 2019podzim 2019Praha/střední ČechyXbowling Žižkov6.liga1 hrací den

Že úvodní hrací dny i v ABL bývají leckdy výsledkově neodhadnutelné, dokumentuje premiérová tabulka 6. ligy ABL Xbowlingu Žižkov. Nad všemi aspiranty v čele, sestoupivšími z vyšší ligy a tudíž s nejvyššími ambicemi či letitými nestory soutěže, prozatím vyčnívá herně (jako jediní mají průměr nad 500 a sice 516, 83) i bodově nováček, postupující z ligy 7. a sice RollEX, když nasbírali krásných 21 bodů. O 3 méně poté nejvážnější konkurent v podobě Sejsmické aktivity a stupínek bronzový patří rodinnému seskupení Jack Moto Teambody 16.

V prozatím vyrovnané tabulce patří o bod a pořadí o stupínek níže JARPu a o další bod a pozici níže jsou výsledkově nevyzpytatelní Polar Bears. Neb je ještě soutěž v plenkách, k pochopitelným zvratům a změnám na obou pólech tabulky dozajista dojde, pouze u RollEXu lze konstatovat, že již nyní dokázali svou odhodlanost i bowlingovou sílu a zřejmě budou těmi nejvážnějšími aspiranty a favority dalšího (přímého) postupu o ligu výše....

Nejvyššího výkonu večera a hned zápisem do Gold VIB Clubu se blýsknul tahoun Polar Bears Daniel Jakobsson hodnoty 255 bodů, do Silver Clubu pak patří hra 242 bodů - Spencera Menlova z družstva vedoucího a těsně před branami skončil Václav Havlíček (Sejsmická aktivita) díky 224 bodům. Daniel pak vede těsně před Spencerem i v kategorii Nejlepšího hráče při průměrech 188,50 bodů, respektive 187,17 bodů. Nejlepší ženou je prozatím Jana Lišková (RollEX) díky průměru 168,17 bodů a hráčem Nejužitečnějším posléze nikdo jiný, než Daniel Jakobsson, který jako jediný nepoznal při zisku 6 bodů hořkost porážky v duelech hráče versus hráč.

Druhý hrací den čeká na všechny zúčastněné již za 3 týdny a sice tradičně v úterý 24. září, opět v této sezóně na hernách všech pražských Xbowlingů nově v 19:15.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz