Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Římská legie stále drží vedení.

Historie14.ročník 2013podzim 2013severni Morava1.liga1.liga A3.hrací den

Tak máme za sebou třetí hrací den a tabulka moc změn nezaznamenala přesněji jedinou změnou je, že na 4 postupové místo se posunulo družstvo Málka  před AWT Team, který by tím pádem musel bojovat o záchranu v první lize. Vezmeme to po pořádku, první místo drží Římská legie 65b druhé zatím patří družstvu Kemenangan 58,5b a třetí SK CNC Produkt A 56b . Vše nasvědčuje že tyto tři družstva již od souboje o titul může připravit jen nečekaný kolaps. Boj o poslední postupové místo bude mezi Málka 44,5b a AWT Team 43,5b jelikož šestý v pořadí kterým je Polský zástupce Tygrysy 24,5b  má obrovskou ztrátu na jedno kolo  a spíše bude hájit 5 místo před Molda Team 23b, který se jistě pokusí poslední místo opustit. Každý bonusový bod za umístění se v boji o záchranu se může hodit.

No něco málo ze statistik  nejvyšší nához dne měl Rejda Milan  233 bodů z AWT Team, no musím se zmínit i o dalším který se zapsal do VIB Silver Klubu a tím je Vašíček Vladan  z SK CNC Produkt A , Nejvyšší nához družstva mělo tentokrát AWT Team 587 bodů. a nejlepší průměr dne měl Luboš Mada z Římská legie, celkově nejlepší je jeho spoluhráč David Klein 199,83 bodů.

Ještě poznámka  k herně SKY vše proběhlo v poklidu a dráhy byli připravené dobře za což je třeba  herně poděkovat. Z bowlingovým pozdravem KOULÍME  TO SPOLU  se louči RK

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz