Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Římská Legie soupeřům utekla.

Historie14.ročník 2013podzim 2013severni Morava1.liga1.liga A1.hrací den

Tak nám začal nový ročník, ale podle výsledku družstev to spíše vypadalo, že jsou ještě na dovolené. Jedině družstvo Římská Legie od počátku hrálo to, co se od nich jako od obhájce titulu očekávalo i když také poznali jednu porážku mají 25 bodů a  hned první den si udělali 9 bodový náskok . Na druhém místě je družstvo AWT Team 16 bodů. Na třetí místo se z 15 body  nakonec doškrábali celorepublikoví vítězové jarního finále ABL družstvo Kemenangan, kteří ještě asi slavili svůj úspěch a z úvodu rozdávali svým soupeřům  body. Čtvrté místo  patří jen o pár kuželek družstvu CNC Produkt A, ani ostatní družstva zatím moc neztratila, takže souboje budou určitě hodně zajímavé.

Mezi jednotlivci byl nejlepší David Klein s průměrem nad 200 bodů  a s Lubošem Madou také družstvu přinesli všech 6 bodů  a nepoznali hořkost porážky. No a aby nebylo Římanů málo tak nejvyšší nához měl třetí do party Jarda Šotkovský výkonem 224 bodů.

Mezi ženami je nejlepší Eva Stašová z družstva Málka. Za zmínku ještě stojí krásných 101 sražených kuželek  od  Zygmunda Kukurovského,  asi bude muset více potrénovat,  aby se na příště polepšil.

Tentokrát musím pochválit hernu za kvalitně připravené dráhy, slabší výsledky tentokrát měli na svědomí samotní hráči a ne příprava drah. RK

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz