Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Radavské mládí posbíralo, co se dalo

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední Čechy1.liga1.liga Udržení2 hrací den

V pondělí odehrála svůj druhý, a tedy závěrečný hrací den jarní části 24. ročníku 1. liga ABL skupina o Udržení na Proseckém Xbowlingu.

Po Zličínské úvodní polovině snažení se o účast v soutěži i pro sezónu následnou byly kostky vrženy tak, že ještě sedmero následnými duely se udržet mohla všechna zúčastnivší se družstva, avšak postupem času přeci jen šance a akcie jednotlivých postupně klesaly. Či naopak získávaly jistotu, když zejména JKM Bowling Radava potvrzoval své pořadí po 1. hracím dni a již záhy si svou prvoligovou příslušnost zajistila. Zuby nehty se v lepším kvartetu drželi The Big Lebowski, jimž nakonec muselo pomoci až přípočet bonusových bodů. Oproti tomu velice dobře zahráli a potřebný počet bodů získalo BT Notaxo K, když chlapci se z původně pozice nepostupové zařadili v tabulce hned za vítězné Radavské mládí.

Na hranici (ne)postupu celou dobu klasicky balancovalo Scentrum Benešov, ovšem tentokráte se k nim štěstí přiklonilo, a i pánové kolem leadera Davida Rumla svou prvoligovou příslušnost pro sezónu následnou stvrdili. Naopak Alter Ego i díky zranění tahouna Honzíka Hermana, po prvním dni udrživší se z té šťastnější čtyřky vypadlo, a tak mají možnost svou prvoligovou příslušnost obhájit stejně jako týmy zbývající alespoň v následné dodatkové baráži.

Po dohrání soutěže proběhlo obvyklé oceňování nejvíce i nejméně úspěšných hráček i hráčů, jakož družstev, a tak oceněni byli v součtu skupin základních i finálových coby Nejlepší žena Kateřina Slavíková (BBO Team 1), Nejlepším hráčem se stal Matyáš Mňačko (JKM Bowling Radava) a Nejužitečnějším pak jeho týmový druh David Mojka.

Vše díky za účast nejen tohoto pohodového večera, ale i po celou sezónu, a ještě jednou tímto všechny zveme jak ke zmiňovaným barážím o účast v lize pro podzim 2023, ale i již v týdnu následném k účasti na regionálním Mistrovství ABL jednotlivců, jež bude probíhat coby Městská mistrovství nově pouze na jedné herně, a to právě Xbowlingu Prosek Duo v termínu 9. - 11. června a dokonce na témže středním sportovním mazacím modelu, jako byl odehrán tento hrací den.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz