Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ptakokurky i díky pitnému režimu vedou 3. ligu skupinu G

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední Čechy3.liga3.liga G1 hrací den

Jarní část jubilejního 25. ročníku ABL rozehrála na herně Xbowlingu Strašnice Středočeská 3. liga a sice její skupina G svým úvodním hracím večerem.

Od počátku se na jejím čele usadili chlapci týmu Ptakokurky, aby nakonec nasbírali nejvíce bodů a sice 19,5 a jsou tak po zásluze ve vedení. Mají k dobru čtyři body na stříbrnou exdruholigovou Neřízenou střelu, bronzový stupínek okupuje s půlbodovým deficitem BC Žlábek. V blízkém kontaktu jsou i čtvrté Kokosy na bowlingu, pouze Bowlbusters a BMV prozatím lehce bodově strádají, uvidíme, kterak s tabulkou i výkoností zamávají herny hracích dní následných, když nejbližší jest poprvé herna sesterského Xbowlingu Duo Proseckého, tentokráte v pondělí a sice 18. března.

Nejvyššího výkonu večera 245 bodů dosáhli shodně Jaroslav Ferenc z vedoucího družstva i Stanislav Čenkovic (BC Žlábek). Jaroslav Ferenc je i Nejlepším hráčem, když jako jediný má průměr přes dvou set bodovou hranici při krásných 209,80 bodech a je i hráčem Nejužitečnějším, když jako jediný získal všech 5 bodů a nepoznal v duelech hráče versus hráč prohry. Mezi ženami je lepší Kateřina Edelmanová (Kokosy na bowlingu) a to díky průměru 175,33 bodů.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz