Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Profesionální amatéři si vytvořili hned na úvod slušný náskok

19.ročník 2018podzim 2018Praha/střední ČechyChodov4.liga1.hrací den

Tento podzim se na Chodově hraje opět jen čtvrtá liga a tak máme ve skupině plných osm týmů! Atmosféra zahajovacího dne byla výborná, bylo vidět, že hráči se na zápolení v soutěži těšili. Dráhy fungovaly bez větších problémů a mazání bylo klasické místní "ABL", tedy celkem jednodušší model, i když ne úplně jednoduchý. 

Jasně nejlepším týmem večera byli Profesionální amatéři, kteří zvítězili ve všech svých zápasech a se slušným náskokem 8,5 bodu vedou skupinu s celkovým součtem 25,5b. Mají však o zápas  více než druhé Ovce B 17b a třetí Monkeys 16b, které tak nejsou zcela bez šance se o první místo ve skupině příští hrací den poprat. Za těmito třemi týmy na špici jsou Lion Team Pussycat Boys (oba 13b), které budou příště vedoucí trojici stíhat a uvidíme, jak se jim to bude dařit. Větší šanci mají asi Pussycat Boys, který má o zápas méně a příště již bude ve svém nejsilnějším složení. Za touto dvojicí se nachází tým Rychlé koule Chodov 11,5b, jejichž výkony, jak známo, jsou jak aprílové počasí a nikdy dopředu nevíte, jak to s nimi bude. Tentokrát neměli svůj nejlepší den, ale to se může příště velmi lehce změnit. Na dně tabulky se nacházejí pro mě překvapivě Pružinky (6b.) a tým BC Litrpůl (3.b). Uvidíme, jestli se jim podaří s tím v příštích hracích dnech něco udělat. Liga je na svém začátku a stát se může cokoliv.

Nejlepším jednotlivcem ligy je s přhledem David Tomšík z vedoucího týmu Profesionální Amatéři, s krásným průměrem 180,5 a nejvyšším náhozem dne 216. Na druhém místě v průměrovém žebříčku jednotlivců této skupiny je nejlepší žena Monika Semeráková z týmu Monkeys s průměrem 169,2.

Další hrací den je naplánován na pondělí 1. října 18:30 hodin.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz