Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Poslední hrací den této jarní ABL sezony nastal i pro 5. ligu v Říčanech.

21.ročník 2020jaro 2020Praha/střední ČechyŘíčany5.liga3 hrací den

 

Na začátek se nám omluvilo družstvo NaPalm, které bohužel nemohlo dorazit z technických důvodů, ale jak potvrdili na příští sezonu se již teď moc těší a budeme s nimi počítat.

 

Atmosféra této ligy byla úžasná, uvolněná, přátelská prostě fajn. Padala hezká čísla, byly zde i nádherné ukázkové parohové dohozy v podání starších a zkušenějších hráčů.

Nejvyšší nához večera 235 bodů patřil místní milé a usměvané bowlingové obsluze Škardové Lucii z týmu Berušky. Tento tým také vybojoval dnes nejvíce bodu a to 22,5 .To jim zajistilo celkové třetí místo této sezony , ve které získali celkem 47,5bodů. Na druhé celkovém místě se umístil tým Split Makers s celkovými 55 body .

Vítězem této 5. ligy Říčany se stalo družstvo BT Lokardo 58 bodů, které se také rozhodlo zůstat i nadále v této lize a nikam nepostupovat, tudíž by družstvo na druhém místě  SPLIT Makers mohlo postoupit do 4. liga Říčany.

Dnešní večer se rozdávaly různé ceny za nejnižšími a vyššími náhozy, nejužitečnější hráč, nejvyšší  a nejnižší nához týmu a další.

Jmenujme tu  nejlepšího muže Jaroslav Musil (191,58),  nejlepší ženu  Škárková Lucie(165,4) a nejužitečnějšího hráče - Jaroslav Novotný,(BT Lokardo), který za tuto sezonu nasbíral 14 bodů.

Všem přeji hezkou a poklidnou dovolenou a v další podzimní sezoně Ať vám to padá.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz