Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Polské Gady Laziska Gorne vítězi.

Historie15.ročník 2014jaro 2014severní Morava2 liga2 liga B4 hrací den

Tak nám dohrála i druhá skupina druhé ligy a nebyla o nic méně napínavá než první skupina. Vezmeme to po pořádku před posledním kolem měli všechno ve svých rukou hráči družstva Radegast ale prohráli 1-4 a tak se o skóre  z vítězství radovalo Polské družstvo Gady Laziska Gorne   měli v posledním kole volno a tak jen sledovali jak to dopadne, na třetím místě nakonec skončilo jedno z nejdéle hrajících družstev Orel Paskov a spolu z druhým si vybojovali právo účasti v garáži o první ligu. Čtvrtá Elektrownia Rybnik má již letos klid a jistotu, že na podzim hají druhou ligu. Pátí Pecaři a šestí Kelímci musí svou účast potvrdit v baráži. No a do třetí ligy sestupuje dlouholetý účastník první ligy  FBC Šenov, tak uvidíme jestli se jim podaří brzký návrat.

Něco málo ze statistik nejužitečnějším hráčem se stal Petr Polak z družstva Pecaři nejvyšší nához měl Irek Wanczura 256 bodů a měl i nejvyšší průměr skupiny a dopomohl svému družstvu i k nevyššímu náhozu družstva Gady Laziska Gorne 593 ,bohužel ve skupině nebyla jediná žena což je škoda.

Ještě hráčům připomínám, že nás čekají městská mistrovství a pak region tak nezapomeňte sledovat ABL Web kde se objeví informace a osazovačky.  RK

výsledky

 

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz