Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pokračovala pražská 3. liga G

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední Čechy3.liga3.liga G3 hrací den

Nejlépe do dnešního klání vstoupila Neřízená střela, která si vzala od Kokosů na bowlingu všech 5 bodů, za nimi jsou po prvním kole Ptakokurky se 4 body, na třetím místě jsou zatím BMV se 3,5 bodu.  V prvním kole padla jediná ,,dvoustovka" 204 bodů, kterou má na svědomí Radek Matera z týmu BC žlábek.
Máme před sebou poslední dvě kola a vše je jinak. Ptakokurky jsou první s 12 body, za nimi BC Žlábek s 10,5B, BMV se 7,5 body, Bowlbusters se 6 body, Neřízená střela také se 6 body a na chvostu jsou pro tuto chvíli Kokosy na sněhu se 3 body.Noční ptáci od Okurky si myslí na dnešní vítězství a jdou si tvrdě za svým. Se 14 body vedou a jdeme do posledního kola. Ostatní týmy jsou v rozmezí 8-10,5 bodů, takže o bednu se ještě v posledním kole strhne boj. 4. kolo přineslo krásný nához. Roman Jelínek z týmu Kokosy na sněhu hodil krásných 255 bodů, k čemuž mu Gratulujeme!
Ptakokurky to nakonec ubojovali a dnes vítězí. Druzí jsou BMV, třetí Neřízená střela, která dnes dělá čest svému jménu, nejdříve byli první, pak poslední a nakonec druzí.
Všem týmům děkujeme za účast a těšíme se na finálové kolo, které se bude konat 6.5. na Proseku.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz