Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pokračovala 9. liga na Žižkově.

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední ČechyXbowling Žižkov9.liga3 hrací den

Nejlépe tentokrát začali Uličníci a Šamani, kteří si vzali od svých soupeřů všech 5 bodů, Chodci a Sebranka 3:2 na body a zatím bez bodů jsou No limits a Na kus hodu. Hned v prvním kole také padla první ,,dvoustovka,,. Hodil ji Jan Pospíchal z týmu Chodci a bylo to krásných 201 bodů. Uličníci si i v druhém kole udrželi čistou hru a vítězí nad týmem Na kus hodu 5:0. Chodci a Šamani mají shodně po sedmi bodech, Sebranka 5 bodů. Uličníci, Šamani, Sebranka a Chodci se rvou o každý bod a je mezi nimi rozdíl pouhé 2 body. No limits a Na kus hodu dnes nemají svůj den a jsou dnes na chvostu.

A máme před sebou finiš, týmy vjíždějí do finálové rovinky, je tu poslední šance na body. Mezi první Sebrankou a čtvrtými Šamany rozdíl pouhého 1,5 bodu. Po 4. kole je nutno zmínit hráčku Lenku Věříškovou ze Sebranky, která má s 228 bodů našlápnuto na nejvyšší nához dne.

Sebranka nenechala nic náhodě a v posledním kole vyhrává nad No limits 5:0, tudíž dnes vítězí. Gratuluji dámy, dobrá práce. Na druhém místě se dnes umístil tým Uličníků, kteří také poslední kolo uhráli bez ztráty bodu, ale dnes to nestačilo. Třetí jsou Chodci, kterým to dnes uteklo o 1,5 bodu, čtvrtí Šamani, pátí No limits a šestí skončili Na kus hodu.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz