Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Po úvodním kole vládne 1. lize A (střed) Killer Shot

21.ročník 2020podzim 2020střední & jižní Morava1.liga1.liga A (střed)1.hrací den

Ve čtvrtek 17. září 2020 jsme v Bowlandu Olomouc rozjeli také druhou skupinu nejvyšší soutěže ABL střední & jižní Moravy, 1. ligu A (střed). A od prvního zápasu to nakopl Killer Shot (30,5 b.) a mimo „povinné přestávky“ (prohra s CarCitonem 1:4) nedal soupeřům žádnou šanci, ve zbývajících šesti zápasech ztratil pouhého půl bodu a jasně tak figiruje v čele tabulky. Toho půl bodu si jim dovolil sebrat SK CNC Produkt B (22,5 b.), který zaskočil soupeře nejen netradiční sestavou, ale hlavně tím, že tentokrát nebyl za obětního beránka, rozdávajího body a je tak na nečekaném průběžném druhém místě. Na čekané jsou ale již spolufavorité skupiny, třetí CarCiton-Limit (20 b.) a čtvrtý Matrix (19 b.). Oba týmy mají minimální ztrátu na druhé místo a opírají se o zkušené hráče, kteří umí v pravou chvíli přidat na obrátkách a vyprášit soupeři kožich, když je potřeba. Takto nám tedy vypadá vedoucí čtyřka, která má nejblíž do skupiny o Titul.

Ovšem týmy v druhé polovině tabulky se s tímto faktem, i když je jejich bodová ztráta větší, nebudou chtít jen tak smířit a ještě ve zbývajích kolech jistě zabojují o postup. Bodové rozestupy těchto družstev jsou minimální, takže po druhém kole může tabulka vypadat zcela jinak. Momentálně jsou na pátém místě Valaši Zlín (13 b.), šestý je BK Opava (12,5 b.) a tabulku uzavírají navrátilici do 1. ligy, sedmý BO Litovel (11,5 b.) a osmí Sedláci (11 b.).

A můžeme se podívat na statistiky kola. Hráči večera se stali Matěj Vojkovský (Killer Shot) s pěkným průměrem 215,33 bodu a nejvyšším náhozem 255 bodů a již tradičně Jana Lébrová (CarCiton-Limit) s průměrem 178,86 bodu. Nejužitečnějším hráčem byl Petr Roubalík (CNC Produkt B), když pro svůj tým vybojoval 6,5 bodu. Co se týmových statistik týče, tak nejvyšší nához 657 bodu zahrál Matrix a nejlepší celovečerní průměr 606,29 bodu si připsal lídr skupiny, Killer Shot.     

Z úvodního večera 1. ligy A (střed) je to vše. K druhému kolu se sejdeme v Bowlandu Olomouc ve čtvrtek 1. října 2020, začátek v tradičních 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz