• mail: info@bowlingweb.cz

Partneři

Po 3. HD 2. ligy B (JIH) je v čele Xteam

Historie19.ročník 2018podzim 2018střední & jižní Morava2.liga2.liga B jih3.hrací den

První polovinu základní části odehrála 2. liga B (JIH). Stalo se tak 18. října 2018 v bowlingovém centru Bowling Blansko. Třetí kolo se nejlépe povedlo týmům Xteam a 3M. Oba týmy získaly shodně 18 bodů, ovšem Xteam měl vyšší průměr HD.

Tabulka se nám po třetím kole hezky přeskládala a téměř v ní nezůstal kámen na kameni. V tabulce máme hned 4 týmy, které mohou z místa pomýšlet na prvenství soutěže, a rozhodovat tak bude každý zápas. Rozdíl mezi prvním Xteamem a 4. Rolling Balls je pouhých 3,5 bodů. Na celou skupinu lehce ztrácí TGNCK a BC Kadaver, ale ani v tomto případě není nic ztraceno, neboť rozdíl mezi posledním BC Kadaver a prvním Xteamem je 13 bodů, což není nic nehratelného.

Nejlepším hráčem kola byl ve všech ohledech Luděk Trtílek (Xteam). Luďek zahrál nejvyšší průměr kola 207,40, nejvyšší nához kola 237, a zároveň byl nejužitečnějším hráčem kola, když jako jediný získal všech 5 bodů. Hráčkou kola byla Pavla Poláčková (Xteam) s průměrem 173,40. Týmové statistiky patří také Xteamu. Tento tým zahrál nejvyšší průměr 565,60 a nejvyšší týmový nához 653.

První polovina podzimní části 2. ligy B (JIH) je za námi. Do druhé poloviny soutěže vkročíme 1. listopadu v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit.