Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Plejády vzali šmahem odjezd i pořadí.

22. ročník 2021podzim 2021Praha/střední ČechyŘíčany4.liga1 hrací den

V pondělí 13. září 4. ligou Říčan, v příjemné herně Bowlingu Vojkov, se rozehrál program restartované podzimní části 21. ročníku ABL i zde. Z původně startujících šesti týmů se den předem omluvili jedni z nestorů Pin Pals a až druhý hrací den ukáže, zda se jednalo pouze o jeden z podvečerů či družina kolem Pavla Lukeše svou účast v této soutěži odpískala úplně, což by jistě bylo škoda.

Po čekání, zda cestou v luzích Tehovských nezabloudí ještě nějaké z dalších družstev, jsme zbývající hráčky a hráči přivítali, ač kupříkladu Split Makers ne minutu před, ale po dvanácté obrazně, reálně šesté večerní, jak je zvyklostí zde hrací kola místních lig zahajovat. Operativně jsme tedy upravili rozpis utkání pouze na 4 dráhy, když tedy každý s každým duely odehrál s jedním kolem, kdy měl volno. Plejády měli to štěstí, že kolo, co se jich herně netýkalo, bylo až závěrečné a toho využili k dřívějšímu odjezdu ke svým domovům a naživo se tak nedozvěděli, že nebylo nikoho, kdo by jich z průběžně vedoucí pozice dokázal vystrnadit.

Vážnými adepty bylo se seskupení Zorka, avšak dle svých zvyklostí střídali chvíle bodových žní s půstem a ten se projevil právě v posledním kole a tak proti očekávání končí prvního večera na stříbrném stupínku s adekvátně dni odpovídajícími 13 body a jednobodovou ztrátou na vedoucí Plejády. Bronz patří v pohodě hrající Pohoděbody rovnými 10. Split Makers poté soupeřili s Netrefy těsně za bednou a bod navíc pro Split Makers jim zajistil bramborový stupínek v poměru 7 ku 6 bodům.

Hráčským statistikám však dominuje jejich eso Tomáš Hráský s průměrem 182,25 bodů, jeho soukmenovec Marcel Podlipský je pro změnu autorem Nejvyššího výkonu večera hodnoty 220 bodů, těsně před Tomášem Bortlem (Plejády) s 219 body. Pro změnu jeho spoluhráči, manželé Nouzovi, tedy Ivana a Oldřich, jsou svorně Nejužitečnějšími hráči, když spolu s Vladimírem Machálkem (Zorka) získali 3 body v duelech hráč versus hráč. Netrefy ve statistikám poté zastupuje Martina Fárová, která se díky průměru 156,50 bodů stala Nejlepší ženou.

Druhé kolo alias 2. hrací den čeká na kvinteto startujících klasicky v pondělí a sice 11. října v 18:00.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz