Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

PH II si skvěle ohlídali hlavní soky a s přehledem vedou

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední Čechy3.liga3.liga E3 hrací den

pondělí 29. dubna na svou první ze dvou zastávek během jarní části 25. ročníku ABL zavítala na hernu Xbowlingu Prosek Duo pražskostředočeská 3. liga a sice skupina E. Jednalo se o třetí soutěžní hernu Xbowlingu během tří kol a taktéž výsledky dokumentovaly, kdo v jaké jest více kovaným a které prostředí mu vyhovuje více.

Úplně nejlépe zahráli hoši družstva Bowling Plus, kteří získali 19 bodů a tím totéž jako za úvodní polovinu soutěže dohromady, což je sice posunulo v pořadí pouze z místa pátého na čtvrté, ale místo pásma sestupu nyní dýchají na záda týmům umístěným na stupních nejúspěšnějších. Tabulce samotné vládne nadále historicky nejdéle fungující seskupení PH II, když sice jejich bodová úroda byla tohoto kola slabší, ale podobná nejbližších rivalů, tudíž jejich aktuálních 49, 5 bodů je zisk atakující postup do vyšší, tedy 2. ligy ABL. Na místě druhém s šestibodovou ztrátou a šancí v případě udržení se na účast v baráži o postup do 2. ligy figurují Goller a lepší polovinu tabulky nadále uzavírají Nic Moc. Se setrváním v soutěži i díky neúspěšnému 3. hracímu dni vážně hazarduje BC Relax, avšak s šancí na účast v dodatkové baráži o třetiligovou příslušnost. Bohužel jen zázrak by zachránil podzimní účast v soutěži pro tým Ftefani, kteří coby nováčci spíše, než body sbírají drahocenné zkušenosti.

Nejvyššího počinku kola dosáhl s 213 body Daniel Škarda (Bowling Plus), celkově jest Nejlepším hráčem tandem pánů hájící barvy BC Relaxu Michal Pečenka, respektive Luboš Soukup, oba však zatím odehráli vždy pouze jeden hrací den, takže dalším v pořadí a již kvótu desetizápasového minima splňující je právě Daniel Škarda. Mezi ženami primát patří Anežce Lencové (Nic Moc) s průměrem 167,79 bodů a díky 11,5 bodu je Nejužitečnějším hráčem Pavel Rypl (Goller).

Kolo 4. a tedy závěrečné je naplánováno opět na hernu Proseckého Xbowlingu Duo, a to na netradičně středu a sice 5. června.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz