PAROHÁČI vítězí v 6. lize Brno stylem start-cíl

Historie20.ročník 2019jaro 2019střední & jižní MoravaBrno6.liga3.hrací den

V Bowlingu Brno se hrála v úterý 16. dubna 2019 celkově tři závěrečná kola ABL. A my se podíváme nyní na 6. ligu. Přesně jak je psáno v titulku článku, stylem start-cíl se vydali za vítězným a zcela zaslouženým postupem do vyšší soutěže PAROHÁČI (15 b. – celkem 51 b.). Jen v cílové rovince lehce zvolnili, aby dali možnost získat vařínový věnec v jedné z etap jinému týmu, který byl BARČATRANS (17,5 b. – celkem 43,5 b.). Tento mančaft předvedl fantastický finiš, který jej vynesl ze čtvrtého na konečné druhé místo. Bohužel to odneslo nejen družstvo MISS3 (12 b. – celkem 41 b.), které muselo opustit pronajaté druhé místo a skončilo na konečném třetím místě, ale především MRAK (7,5 b. – celkem 33,5 b.), který po nevydařeném HD skončil na místě čtvrtém. Soboj o páté místo vyzněl lépe pro LOPATY (12 b. – celkem 29 b.) a bohužel sestupové šesté místo tak zbylo na SUPERMAX (11 b. – celkem 27 b.).

A jdeme na statistiky a uděláme to jako na PC. Do vyhledavače si zadáme jméno Martin Kadeřábek (Paroháči) a máme tady jeho bowlingovou wikipedii v 6. lize Brno. Nejlepší průměr 3. HD – 199,60 bodu, celkově nejvyšší průměr – 190,93 bodu, užitečnost v 3. HD – 5 bodů, celkem – 13 bodů, nejvyšší nához v 3. HD a celkově – 276 bodů, člen týmu PAROHÁČI – nejvyšší nához 3. HD a celkově – 575 bodů. Co dodat? NO COMENT! Tím pádem nám zbývá doplnit nejlepší ženu 6. ligy, kterou byla Mirka Růžičková (Mrak) s průměrem 146,20 bodu.

A máme dobojováno. Ceny jsou rozdány, vítězným týmům, hráčům a hráčkám gratulujeme a těšíme se na podzimní ligové zápasy. Tímto ale jarní část ABL ještě nekončí. Na pondělí 3. června 2019 máme naplánované Mistrovství Brna ABL jednotlivců. Toto mistrovství současně slouží jako kvalifikace pro Mistrovství regionu ABL, které má své finále v Xbowlingu Tišnov v sobotu 8. června 2019. Více informací najdete na ABLwebu. Díky za krásné bowlingové večery a těšíme se brzy na viděnou.