Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Parádní boj o šampiona 6. ligy

24. ročník 2023jaro 2023střední & jižní MoravaXbowling Tišnov6.liga6.hrací den

Tak jsme také v Xbowlingu Tišnov uzavřeli jarní část 24. ročníku ABL. Derniéru si vzala do rukou 6. liga a svůj závěrečný šestý hrací den si odehrála ve středu 7. června 2023. O vítězství v této skupině a ve hře o postup do 5. ligy byly po minulém kole hned tři týmy. Závěrečný večer nezklamal a bylo to parádní rozloučení.

Vedoucí Cleaners (20 b. – celkem 106 b.) se na finále velmi dobře připravili a i přes jednu porážku nasbírali nejvíce bodů a to samozřejmě byl ten hlavní úder na bránu 5. ligy. Takže resumé je, že šampionem 6. ligy se stávají Clenares. Gratulujeme. Nutno také podotknout, že sůvj podíl na tom měly i dva mančafty z druhé poloviny tabulky. Lucas Team (15 b. – celkem 86 b.) i Mechoši (15 b. – celkem 69 b.) se sice tabulkou výše neposunuly a obsadily čtvrté a páté místo, ale…

… jejich vliv byl v tom, že tentokrát braly body bohatým. Ještě celkem na tom vydělali Moraváci (14 b. – celkem 95 b.), když jim utekl boj o titul, tak se „alespoň“ dokázali prodrat o bodíček před Jumping Boys (11b. – celkem 94 b.) a tak bylo rozhodnuto i o druhém a třetím místě. Krásné finále se vším všudy, takže všem zúčastným paleček nahoru.

A ještě tady máme celkové statistiky 6. ligy. Hráči skupiny se stali Luba Navrátil st. s průměrem 156,36 bodu a Iveta Hájková s průměrem 133,93 bodu. Nejužitčnějším byl Erik Novák se ziskem 27 bodů, nejvyšší nához 220 bodů zahrál Martin Mikulecký a nejvyšší týmový nához 503 bodů zahráli Cleaners.

Tímto máme uzavřenou také 6. ligu Xbowling Tišnov, ale jarní část ABL ještě nekončí. Po Mistrovství Tišnova je nyní v centru Bowling Blansko (sobota 10/6) naplánované pro kvalifikované hráče Mistrovství regionu St.&JM. Bohužel, plánované Mistrovství ČR ABL se z technických důvodů neuskuteční, jak bylo slíbeno, na Moravě, ale hrát se bude opět v pražském centru Xbowling Prosek (17/6 družstva a 18/6 jednotlivci).

Nejlepším týmům a hráčům gratulujeme, všem děkujeme za krásné bowlingové večery a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz