Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

PAJK company si zkušeně pohlídali postup

24. ročník 2023podzim 2023Praha/střední Čechy3.liga3.liga H4 hrací den

Ve středu 15. listopadu i skupina H Středočeské 3. ligy ABL odehráním závěrečného 4. hracího dne ukončila svou pouť podzimní částí jejího 24. ročníku. I v této lize neměl nikdo obav z přímého sestupu do ligy nižší, tedy čtvrté, a to díky nulové účasti přihlášeného týmu 9 woe. Každé z družstev tak čtyřikráte mohlo při zisku pěti bodů zdarma alespoň dobře ve volném utkání potrénovat a nadto si zlepšit osobní i týmové statistky.

Získanými body své dominantní postavení závěrečného večera ještě podtrhli PAJK company, kteří skupinu beze zbytku ovládli a vítězí s krásnými 74 body a právem postupu do vyšší, tedy 2. ligy ABL pro příští soutěžní i kalendářní ročník. Tamtéž se mohou cestou trnitější, tedy přes dodatkovou baráž podívat i s body 61, 5 stříbrní letití účastníci vyšších lig, Se lvíčkem na prsou a na pozici bronzové, v klidném středu tabulky sice nikam nepostupují, ale netrápily je ani existenční starosti, končí Semtamstrike díky 58 bodům. Souboj o pozici čtvrtou a zejména nepříjemnou pátou, tedy s právem účasti v dodatečné baráži o udržení se ve 3. lize, pro sebe skvělý výkonem a nejvyšším bodovým ziskem závěrečného kola před Bowlbusters rozhodli Pohodáři, když i oni tak mohou přezimovat s klidným srdcem.

Nejvyššího výkonu závěrečných utkání docílil výkonem 229 bodů Marek Kuneš právě z pátého družstva pořadí, celkově se Nejlepším hráčem stal tahoun Pohodářů Pavel Žížala, Milan Albrecht (PAJK company) si s 16 body odnesl cenu za hráče Nejužitečnějšího a Nejlepší dámou byla odměněna Yvona Sulíková (Pohodáři).

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz