Pacienti vyhráli velice těsné čtvrté kolo 4. ligy

Historie20.ročník 2019podzim 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov4.liga4.hrací den

Atraktivní podívanou bylo možné vidět při čtvrtém kole 4. ABL Tišnov. Už i čtvrtá liga má za sebou vstup do druhé poloviny podzimní části. Čtvrtá liga je bodově jedna z nejtěsnějších skupin. Je rozdělena na suverénní tři části, ale skoro ve všech částech nás dělí jednotky bodů. Vítězem kola se tentokrát stali Pacienti.

Tabulku stále vede Kartep (65 b.), ale kdo ví, jak tomu bude po příštím kole. Na záda mu totiž dýchá Arizonská Obroda (63,5 b.), která Kartep stínuje už několik kol. Boj o třetí místo tentokrát lépe zvládli Pacienti (50,5 b.). O pouhého půl bodu méně mají Šamani (50 b.), kteří jsou tak na čtvrté příčce. Kominíci (40 b.) jsou aktuálně na páté pozici. Tabulku nám uzavírá Kadla Team (31 b.), který ale už na začátku říkal, že v páté lize vyhrává, ale ve čtvrté prohrává, takže by to chtělo nějakou mezi ligu něco jako 4,5 ABL. Ovšem stále není nic ztraceno, takže bojujte.

Hráčem čtvrtého kola byl Pavel Filka (Šamani) s průměrem 182,40. Pavel byl zároveň nejužitečnějším hráčem kola, když získal všech pět bodů. O nejvyšší nához se zasloužil Pavel Petrák (Kartep), když zahrál 215. Nejlepší hráčkou kola byla Renča Vrtěnová (Arizonská Obroda) s průměrem 152,00. Týmově pak nejlépe zahrál Kartep s průměrem 510,40 a děleným nejvyšším náhozem 552 o který se dělí s Arizonskou Obrodou.

Čtvrté kolo 4. ABL Tišnov je za námi. Páté kolo je naplánováno na 6. listopadu a my se na Vás budeme těšit.