Pacienti v čele 5. ABL Tišnov po 1. HD

Historie22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaXbowling Tišnov5.liga1.hrací den

Ve středu 15.9 se na našem centrum Xbowling Tišnov odehrál v pořadí už třetí hrací večer nové sezóny ABL ligy. Tentokrát se nám představila 5.ABL Tišnov. Ta dlouhá covidová pauza nebyla opravdu příjemná a když vidíme, jak naše centrum opět ožilo, je to opravdu krásný pocit. Představíme si týmy, které budou bojovat o titul v lize a jsou to ATD, EMILY, PACIENTI, RYCHLÝ KOULE, ŠVIHÁCI a TCM. Bude tato liga vyrovnaná, nebo se nějaký tým dokáže hned na startu utrhnout? Pojďme se podívat na výsledky 1.HD.

První možnost byla správně a liga je opravdu vyrovnaná. Vítězem hrací kola a zatím ve vedení soutěže je tým Pacienti se ziskem 17 bodů. Na druhém místě se ziskem 15 bodů je tým Emily, který zároveň předvedl nejvyšší týmový nához a to krásných 573 bodů. Bronzovou příčku drží hned dva týmy se ziskem 13 bodů a jsou to Rychlé Koule a Šviháci. Na pátém místě je tým TCM se ziskem 9 bodů a poslední příčka zatím patří týmu ATD8 body. Bodové rozdíly nejsou velké a bude velice zajímavé sledovat další vývoj v tabulce.

Mezi jednotlivci dnes kraloval Milan Rössler, který s parádním průměrem 190,20 bodů byl nejlepším hráčem kola a zároveň předvedl nejvyšší nához 244 bodů. Krásné představení!! Nejlepší ženou kola se stala Katka Kessnerová s průměrem 135,80 bodů. V užitečnosti máme hned dva hráče, kteří za celé hrací kolo nenašli přemožitele. Velice nadějný mladý hráč Jan Hrazdíra získal pro svůj tým všech 5 bodů. Druhým hráčem, který získal všech 5 bodů byl již zmíněný Milan Rössler, který tak opravdu tomuto večeru kraloval.

První hrací den je u konce, známe průběžné pořadí týmů a budeme se těšit na 2.HD, který je naplánován na středu 29.9.2021.