Pacienti dalším vítězství zvyšují svůj náskok

Historie21.ročník 2020podzim 2020střední & jižní MoravaXbowling Tišnov5.liga2.hrací den

Poslední zářijový den se nesl ve znamení 5. ABL Tišnov a hlavně Pacientů. Stejně jako minulý hrací večer, vyhráli, a zvyšují tak svůj náskok na již 10 bodů a krůček po krůčku si jdou pro postup, ale nebudeme předbíhat, stát se může stát cokoliv.

Již zmíněné první místo patří Pacientům (41 b.). Druhou příčku stále drží tým Emily (31 b.). Třetí místo patří Švihákům (29 b.). Těsně pod bednou se nachází Rychlý koule (24 b.) a spodní část tabulky nám uzavírají Odpadlé lamy (13 b.) a ATD… (12 b.). Oproti minulého kola se tabulka vůbec nezměnila. Jediné, co zaznamenalo změnu, jsou celkové body.

Nějaké změny nastaly alespoň v jednotlivcích. Nejlepším hráčem večera se stal Milan Rössler (Rychlý koule) s průměrem 177,00. Maximum bodů pro svůj tým získalo duo Zdeněk Hurt (Šviháci) a junior Honza Hrazdíra (Pacienti). Honzík taky zahrál nejvyšší nához kola 211. Nejlepší ženou kola se stala Lenka Hrazdírová (Pacienti) s průměrem 141,40. Týmově na tom byly dnes nejlépe Rychlý koule s průměrem 470,20 a náhozem 541.

Druhé kolo máme za sebou, a už se pomalu můžeme těšit na kolo třetí, které pomalu klepe na dveře. Uvidíme se zase 14.10. 18:30 na našem centru Xbowling Tišnov.