• mail: info@bowlingweb.cz

Partneři

Odpadlé Lamy dotahují skupinu na bedně

Historie20.ročník 2019jaro 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov6.liga5.hrací den

6. ABL Tišnov odehrála předposlední kolo základní části ABL. K významné změně v tabulce došlo díky vítězství kola týmem Odpadlých Lam, když tento tým získal 22,5 bodů, stáhl bodové manko na první tři týmy, a rovnou sesadil ze třetího místa tým REBEL.

Mezi výše zmíněnými týmy dojde k největší řežbě o umístění na třetím místě, protože bodově k sobě mají oba týmy nejblíže. Rozhodně můžeme očekávat, že Úsušáci se pokusí v posledním kole zabojovat o první místo, které by jim Šviháci nemuseli pustit tak lehce. Zároveň však očekáváme i boj o udržení ve skupině, neboť Všechováci i Trojský kůň mají stále o co bojovat.

Tabulka po pátém kole vypadá následovně:

První místo Šviháci (80,5 b.), druhé místo Úsušáci (70 b.), třetí místo Odpadlé Lamy (66,5 b.), čtvrté místo REBEL (65 b.), páté místo Trojský kůň (49 b.) a šesté místo Všechovci (44 b.).

Nejlepším hráčem kola byl Zdeněk Máčka (Odpadlé Lamy) s průměrem 182,20 a nejvyšším náhozem 200. Nejužitečnějším hráčem kola byl Renda Pek (Odpadlé Lamy) s maximálním ziskem všech 5 bodů. Taktéž týmové statistiky ovládly Odpadlé Lamy s průměrem 500,20 a náhozem 524.

Předposlední kolo je za námi. Poslední kolo je naplánováno na 20. 5. 2019 v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!