Odehrál se třetí hrací den 5. ligy Říčany.

Historie23. ročník 2022jaro 2022Praha/střední ČechyŘíčany5.liga3 hrací den

Nejúspěšnějším teamem dnes byli 60 Plus (20 bodů), kteří se dnešním výkonem posunuly na 2. příčku průběžného pořadí. Druhé místo vybojovali BT Lokarda (18 bodů). Nepodařilo se jim sice obhájit minulé vítězství, ale průběžnou tabulku vedou s náskokem 7 bodů. Na třetí příčce dnes skončili Berušky (16 bodů). Těm se ovšem nevydařil poslední zápas, po čtvrtém kole měli stejný počet bodů jako 60 Plus. Los Amigos (12 bodů) velmi statečně bojovali o každý bod! Nicméně to nakonec stačilo pouze na čtvrté místo. Na páté pozici se umístili Haunebu (9 bodů), kterým se, v pozměněné sestavě, bohužel moc nedařilo. Kolečkáři dnes nemohli dorazit. Bohužel se tím posunuli na poslední místo v prozatímním celkovém pořadí.

Nejvyšší nához i nejvyšší průměr se dnes zadařil hráčce teamu 60 Plus. Paní Dagmar Frýdlová s nejvyšším náhozem 214 kuželek a průměrem 178 bodů předvedla velmi vyrovnaný výkon. Pan Jaroslav Novotný st. (BT Lokarda) měl nejvyšší nához u můžu a to 203 kuželek. Nejlepší průměr však patří jinému hráči. Pan Jiří Svačina dosáhl průměru 167,25 bodů.

Vzhledem k tomu, že nás čeká už pouze jeden hrací den, můžeme tušit  kdo může pomýšlet na postup do 4. ligy. BT Lokarda má sice náskok ale stát se může ještě cokoliv. Budeme se proto jen těšit co přinese poslední finálový den.