Odehrál se druhý hrací den 5. ligy Říčany.

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední ČechyŘíčany5.liga2 hrací den

Bohužel nás dnes provázelo více technických poruch než jsme v této herně zvyklí. Ale jak všichni kdo se v bowlingu pohybují delší dobu dobře vědí, žádný stroj nepracuje bez poruch. Naštěstí díky pohotovému servisu se vše dalo rychle do provozu. Tímto bych chtěl poděkovat hráči a zároveň provoznímu na bowlingu Vojkov panu Jiřímu Svačinovy ml. za rychlý servis, který ho jistě rozhodil z jeho koncentrace na hru. Také bych rád poděkoval všem hráčům za strpení a pochopení. Nejdůležitější ale je, že tyto problémy neměly vliv na dobrou náladu a doufám, že ani na sportovní výkony. Tak a teď už k výsledkům. Místo osmé dnes obsadili LOS AMIGOS (9 bodů). Na místě sedmém dnes PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ (11 bodů), kteří měli velmi slušně našlápnuto po prvním hracím dni, ale bohužel se jim dnes příliš nedařilo. SN VYŽLOVICE (13 bodů) se dne, dle mého názoru, trošku trápili a doufám, že příště ukážou co v nich je. Tentokrát to stačilo na šestou příčku. Stejný počet a to hezkých 16 bodů vybojovaly tentokrát dva týmy. Takže o umístění rozhodoval počet shozených kuželek. Tak tedy místo páté 60PLUS (score 2861) a místo čtvrté KLÍDEK, POHODIČKA (score 2889). Klídek pohodička jsou nováčci v lize na bowlingu Vojkov a první  den se jim příliš nedařilo. Doufejme, že dnešní výkon nebyl ojedinělý a věřím, že tento tým ještě bude bojovat o lepší umístění. Místo třetí dnes vybojovali VIDOVIČÁCI (17 bodů). To je tým, který již dobře známe. Jen proběhli nějaké změny včetně změny názvu z NAPALM. Stříbrnou příčku obsadil BT LOKARDA (28 bodů) a místo první dnes vybojovaly BERUŠKY (30 bodů). Které jsou i vítězem minulého ročníku. 

Co se týče jednotlivců tak dnes u žen dominovala LUCIE ŠKARDOVÁ (Berušky), která průměrem 169,71 bodů daleko překonala všechny své soupeřky a náhozem 194 bodů to jen potvrdila. I když paní KAROLÍNA NOVOTNÁ (BT Lokarda) dosáhla náhozu 193 bodů. Čímž byla velice blízko nejlepšímu náhozu u žen. I u mužů to dnes bylo o jediném hráči. Pan JIŘÍ SVAČINA ml. (Berušky) naházel 257 bodů v jediné hře, což bylo zdaleka nejvíce. A celkovým průměrem 184,14 bodů také překonal všechny své dnešní protihráče.

Budeme všichni doufat, že příští hrací den bude již bez větších problémů a že se sejdeme ve stejně dobré náladě jako dnes. 

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz