Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Odehrál se druhý hrací den 5. amatérské bowlingové ligy na bowlingu Vojkov.

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední ČechyŘíčany5.liga2 hrací den

Na prvním místě se dnes umístil BT LOKARDA (14,5b). Do posledního zápasu to však vypadalo, že HLAĎÁCI (13b), dnes druzí, obhájí své vítězství z minulého kola. Na příčku třetí si dnes doletěly BERUŠKY (8,5b), které se dnes trošku trápily. KLÍDEK POHODIČKA (7,5b) dnes čtvrtí. Bojovalo se však až do posledního západu a do posledního hodu, protože dnešní hrací den byl opravdu velice vyrovnaný. A nakonec SPORTOVNÍ NADŠENCI VYŽLOVICE (6,5), jak zní jejich celé jméno, tentokrát nastoupily v čistě ženské sestavě. Sice se jim povedlo vyhrát až poslední zápas ale rozhodně se dnes neztratily a bojovaly ze všech sil.

Co se týče individuálních výkonů tak kategorii žen dnes ovládla paní KAROLÍNA NOVOTNÁ (BT Lokarda) svým náhozem 165 bodů a průměrem 140,75 bodů. U mužů dnes dominoval pan TOMÁŠ GEIST (Hlaďáci) který svým skvělým náhozem 230 bodů a průměrem 173,25 bodů překonal všechny své dnešní protihráče.

Věřím, že příště se sejdeme v kompletní sestavě, dobré náladě a že všichni hráči budou v dobré formě a hlavně zdravý. A budeme se těšit na skvělou podívanou a vyrovnané souboje, stejně jak tomu bylo dnes

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz