Odehrál se druhý hrací den 4. ligy Říčany.

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední ČechyŘíčany4.liga2 hrací den

Dnes se vůbec nedařilo vítězům prvního dne SPLIT MAKERS (9,5 bodů) což stačilo na sedmé místo. POHODA (10 bodů), která se minulý hrací den kvůli nemoci nemohla zúčastnit, dnes obsadila místo šesté. Jen o jediný bod více vybojovalo družstvo ZORKA (11 bodů), které tímto výkonem obsadilo místo páté. Příčku čtvrtou dnes obhájil MAESTRO CLUB C (12 bodů), kterým dnešní výkony stačily na Zorku i když jen o jeden bod ale také o jeden bod nestačily na PINPALS (13 bodů). Ti si dnes o trošku pohoršili oproti minule ale i tak je to dnes krásné třetí místo. Dnes s poměrně velkým rozdílem na druhém místě NETREFOVÉ (22,5 bodů). Místo první si suverénně vyházela ŽIŽKOVSKÁ JÍZDA (27 bodů) která dnes neprohrála jediný zápas a přišla jen o tři body. 

Co se týče jednotlivcům, tak dnes u žen dnes dominovala paní IVA PASEKOVÁ (Žižkovská jízda), která svým náhozem 183 bodů a průměrem 158 bodů překonala všechny své soupeřky. V mužské kategorii dnes nejvyšší nához zajistil pan MILAN BUREŠ (Netrefové) a to úžasným výsledkem 243 bodů. Nejlepšího průměru dosáhl pan JAN ŠÍPAL (Pohoda) s průměrem 181,5 bodů.

Po prvních dvou dnech se zda, že Žižkovská jízda má docela veliký náskok přes deset bodů na druhé Netrefi. Každopádně nic není rozhodnuto a stát se může cokoliv a hlavně zbytek tabulky je velice, velice vyrovnaný. Budeme se těšit na třetí hrací den. Rozhodně bude na co se dívat, ostatně jako vždy. 

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz