Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Odehrál se druhý hrací den 4. amatérské bowlingové ligy na bowlingu Vojkov.

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední ČechyŘíčany4.liga2 hrací den

Na prvním místě se dnes umístili NETREFOVÉ (14 bodů), kteří se dnes sešli v plné sestavě a bez náhradníků a bylo to znát. Druhé místo obsadily PLEJÁDY (12 bodů), které prohrály je jeden zápas, což ale nestačilo na obhajobu zlata z prvního hracího dne. Mužstvo SPLIT MAKERS (10 bodů)) jen těsně na příčce třetí. Na místě čtvrtém a pátém jsou týmy se stejným počtem7 bodů. ZORKA  na místě čtvrtém a POHODA na příčce páté, stejně jako minule.  

Co se týče individuálních výkonů tak kategorii žen dnes ovládla paní MARTINA FÁROVÁ (Netrefové) svým náhozem 197 bodů a průměrem 175,75 bodů. U mužů dnes nejvyššího náhozu dosáhl pan JAROSLAV MUSIL (Split Makers) a to skvělých 244 bodů. Nejlepší průměr však nakonec naházel pan PETR ŠÍPAL (Pohoda) a to krásných 184,75 bodů. Jak je vidět úspěchy jednotlivce však nestačí, pokud se nedaří zbytu týmu. 

Věřím, že příště se sejdeme v kompletní sestavě, dobré náladě a že všichni hráči budou v dobré formě a hlavně zdravý. A budeme se těšit na skvělou podívanou a vyrovnané souboje, stejně jak tomu bylo dnes

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz