O vítězi a postupujícím bylo jasno, bojovalo se především o záchranu

23. ročník 2022podzim 2022Praha/střední Čechy2.liga2.liga C4 hrací den

Na Vojkově pokračovala čtvrtým kolem pražská 2. liga ABL skupina C. V případě všech vítězství se hrálo o možných 35 bodů, ale o vítězi a postupujícím bylo již víceméně rozhodnuto. Tým JKM Bowling Radava roli favorita potvrdil a s náskokem 18,5 bodu stanul na prvém místě tabulky. Byla to exhibice a týmová soutěž o to, kdo bude držitelem nejvyššího výkonu. Se stejnou pohodou a s náskokem 14,5 bodů před třetí Zelenou sílou putuje do baráže druhý v tabulce, tým Karel.

Pozornost hracího dne se upírala o to, kdo půjde do baráže a kdo sestoupí. Před posledním zápasem večera, byl již v klidu tým Goller. Částečně i tým Ali 21.cz, kterého se sestup také netýkal, z osidel baráže se již ale nedostal. Past sklapla až v zápase Karel vers. Hvězdná pěchota výsledkem 4:1 a o sestupujícím bylo rozhodnuto. Draci z Dejvic prohráli také, ale urvali v duelu s Gollerem dva body, vybojovali „zlatý“ bodík navíc a mají tak možnost bojovat o setrvání v druhé lize v baráži.

A nyní ke statistikám. Nejen hráčem večera se stal David Mojka (JKM Bowling Radava) s průměrem 211,14. Zaznamenal i nejvyšší nához dne i soutěže 276. Náleží mu dále ocenění: Nejlepším hráč skupiny s průměrem 198,61 bodu, Nejužitečnějším hráč soutěže, když pro svůj tým vybojoval 21,5 bodu. Mezi ženami byla vyhlášena nejlepší hráčkou soutěže Davidova týmová kolegyně Lenka Málková s průměrem 174,54.

Od pořadatelského mikrofonu a od klávesnice PC, zdraví čtenáře a hráče středočeské skupiny 2C rozhodčí Jirka Marval.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz