O vedení se ve 4. lize Tišnov dělí Kartep a Kadla Team

21.ročník 2020podzim 2020střední & jižní MoravaXbowling Tišnov4.liga1.hrací den

Druhou ligou, která započala novou podzimní sezónu ABLTišnově, byla liga čtvrtá. Hned ze startu se můžeme těšit na krásné, a hlavně vyrovnané výkony. Nováček ligy Kadla Team hned ze startu vytahuje růžky a dělí se o první místo s Kartepem.

Jak jsme již zmínili, na prvních pozicích se nachází hned dva týmy, a to tým Kartep (17 b.) a Kadla Team (17 b.), lépe průměrově je na tom Kartep. Třetí příčku drží stálice ligy Simpsnovi Tišnov (12,5 b.). Druhou polovinu tabulky nám započínají Kominíci (10,5 b.) o půl bodu za nimi odpadlík ze 3. ligy Doubravník (10 b.) a poslední místo patří týmu Mark it Zero (8 b.), který však hrál zcela bez kmenových hráčů, a tak můžeme očekávat jejich růst v tabulce.

Hráčem kola se stal Pavel Petrák (Kartep) s průměrem 185,40. Dělí se také s Pavlem Štěpánem (Mark it Zero) o nejvyšší nához dne a to 215. Nejlepší ženou se stala Janča Navrátilová s průměrem 155,80. Nejužitečnějším hráčem se stal již zmiňovaný Pavel Petrák, který neztratil ani jeden bod. Nejvyšší týmový nához se hned ze startu povedl Kartepu, a to 535 a také jim patří nejvyšší průměr dne 494,00. Takže první místo je opravdu zasloužené.

První kolo 4. ABL Tišnov je již minulostí a my se můžeme těšit na příští hrací den, který se bude konat 29.9. 2020 18:30 u náš na bowlingové centru Xbowling Tišnov. Budeme se na vás těšit.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz