Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nováček 4. ligy Cleaners zaskočil snad i sám sebe

25. ročník 2024jaro 2024střední & jižní MoravaXbowling Tišnov4.liga1.hrací den

Xbowling Tišnov přivítal v úterý 5. března 2024 ke svému prvnímu večeru hráče 4. ligy. Na jaře je tato skupina sedmičlenná a kromě třech „starousedlíků“ v podání týmů Emily, ATD… a Pitbulli zde budou hrát také Kadla Team, Fénix INSPIRO, Cleaners a zpět navrátivší se Kominíci. Bude to výživné jaro.

Týmy bychom měly představené a můžeme jít na rekapitulaci úvodního večera. Jak je jasné z nadpisu článku, nejvíce se zadařilo prvnímu nováčkovi 4. ligy, týmu Cleaners (22 bodů). Výborná zápasová bilance 5:1 a i kdyby to mělo být poprvé a naposledy, tak ta jízda určitě stála za to. A aby se to nepletlo, tak Cleaners skvěle sekundoval druhý nováček, Fénix INSPIRO (20 bodů). Oba mančafty tak pokračují na vítězné vlně z podzimní 5. ligy a my jim rádi popřejeme: „Jen tak dál“.

Se ztrátou čtyř bodů máme na třetím místě Pitbulli (16 bodů) a o další tři body zpět jsou dva týmy se shodným počtem 13 bodů, které se tak dělí o čtvrté místo. ATD… a Kadla Team. Tady je to již hodně natěsno, páč pouze bodík ztrácí šesté družstvo tabulky, Emily (12 bodů). 4. ligu nám zatím uzavírají sedmí Komincíci (9 bodů), ale věříme, že po nezbytné aklimatizaci budou opět víc bodů brát než rozdávat. Takže už se moc těšíme na další hrací den, který bude jistě opět velmi zajímavý a tabulka může doznat velkých změn.  

Ještě přidáme statistiky 1. HD. Hráč večera: Jakub Křivský (průměr 168,17 bodu). Hráčka večera: Anrea Kavlíková (průměr 155,33 bodu). Nejužitečnější hráči: F. Urbánek, A. Kavlíková, M. Ondriska a M. Křivský (všichni zisk 5 bodů). Nejvyšší nához: Josef Kavlík (230 bodů). Nejvyšší týmový nához: Fénix INSPIRO (550 bodů). Nejlepší týmový průměr: Fénix INSPIRO (489,33 bodu).

Z úvodního večera 4. ligy je to vše. K druhému kolu se v Xbowlingu Tišnov sejdeme za 14 dní, v úterý 19.3.2024 a začátek je, POZOR, v 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz