No Strike je po roce opět na vrcholu

23. ročník 2022podzim 2022střední & jižní MoravaZnojmo3.liga5.hrací den

Do závěrečného hracího dne nevstoupil staronový šampion No Strike moc dobře, z prvních tří duelů si odnesl šest bodů za dvě těsné výhry, pak ale přeci jen ukázal svoji sílu a ve zbylých dvou kláních ztratil jen dva body. Podzim ukončil se 78,5 body, druzí Strajkři zaostali o šest bodů. Těm se pro změnu velmi dařilo, čtyřikrát se radovali ze čtyřbodového vítězství a zaznamenali jedinou prohru, 2:3 s No Strike, avšak ani tento výkon na celkové prvenství nestačil. Boj o udržení byl ještě dramatičtější, 3. ligu si na jaře zahrají Družstevníci a Resumol. Druhému zmíněnému celku a obhájci titulu reálně hrozila baráž, stačilo, aby Trivium v posledním mači večera získalo aspoň 3,5 bodu proti Ciťákům, ovšem nestalo se, několikanásobný mistr ligy utrpěl debakl 0:5 a právě se svým přemožitelem se znovu utká v lednové baráži. Je jisté, že jedno z těchto mužstev si nejvyšší znojemskou ligu na jaře nezahraje.

Nejlepším jednotlivcem se stal s parádním průměrem 193,04 bodů Strajkr Milan Večeřa, jenž s osmnácti body ovládl i nejužitečnější hráče. O nejvyšší nához se 226 body postaral Ciťák Zdeněk Veselý.

Statistiky žen ovládla Družstevnice Petra Nápravová s průměrem 168,12 bodů a se šestnácti získanými body. V nejvyšším náhozu zaostala o čtyři body za svou spoluhráčkou Marií Macháčkovou, která dosáhla 193 bodů.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz