• mail: info@bowlingweb.cz

Partneři

Neuvěřitelné se stalo skutečností, Šavlozubé kuželky vyhrály HD

Historie19.ročník 2018jaro 2018střední & jižní MoravaXbowling Tišnov4.liga4 hrací den

Ve středu 18. dubna byla 4. ABL Tišnov svědky něčeho, v co už nikdo nedoufal. Šavlozubé kuželky, kterým se od začátku soutěže příliš nedařilo, vyhrály čtvrtý hrací večer se ziskem 19 bodů. Bowlerka Janča z toho byla tak v šoku, že ze samého úžasu zapomněla pořídit vítězné foto. Naštěstí kluci byli tak ochotní, že vytáhli společné foto z jejich archívu. Nicméně Šavlozubé kuželky předvedli skvělou formu a pokud jim vydrží, tak se máme ještě na co těšit.

S tabulkou 4.HD příliš nezamával. Jedinou změnou je postup vítězů hracího večera o příčku výš. Bodové rozdíly mezi jednotlivými pozicemi v tabulce však nejsou příliš velké. Na to, jak se situace v tabulce bude vyvíjet dál, si musíme počkat do dalšího hracího večera.

Tabulka po 4.HD: 1. místo Doubravník (60 bodů), 2. místo Kartep (54,5 bodů), 3. místo Šamani (51,5 bodů), 4. místo Pacienti (48bodů), 5. místo Šavlozubé kuželky (44 bodů), 6. místo Kominíci (42 bodů)

Statistiky HD: Nejužitečnějšími hráči se ziskem všech 5 bodů byli Peťa Procházka (Doubravník) a Jirka Staněk (Šavlozubé kuželky). Jirka si zahrál i nejvyšší průměr večera – 185,20.  Nejvyšší nához hodil Marťa Jakubčík (Šavlozubé kuželky), šetřil si to na poslední hru a zahrál 217. Na žádost jednoho z Pacientů musíme zmínit i nejnižší mužský nához. Ten patří Marťovi Vodovi (Pacienti) a shodil 107 kuželek. Mezi ženami si veškerá „nej“ posbírala Jitka Vejmělková (Kominíci). Za večer měla průměr 136,20 a nejvyšší nához 158. Týmově se vedlo nejlépe vítězům hracího večera. Šavlozubé kuželky zahráli průměr 501,80 a nejvyšší nához 553.

Čtyři hrací večery za námi, dva před námi. Ten předposlední se uskuteční ve středu 9. května v 18:30 hodin.