Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Neo Sharks se s jistotu vyhnuli záchranářským pracem

Historie18.ročník 2017jaro 2017Praha/střední ČechyXbowling Žižkov7 liga4 hrací den

Po úterý 25. dubna a předposledním hracím dni 7. ligy Xbowlingu Žižkov v tabulce k drastickým změnám nedošlo, pouze Šumafuk - Rodamiento přeskočili druhé Zevláky, když dokázali tento večer získat o 5 bodů více a aktuálně mají k dobru na stříbrné pozici, zaručující šanci na postup do vyšší ligy, jeden bod k dobru.

Oproti tomu vedoucí Neo Sharks zvýšili náskok na úctyhodných 25, 5 bodu při celkovém zisku 92 a tak nejen, že se s jistotou udrželi, jak bylo trefně poznamenáno, ale musel by se stát zázrak snad větší, než zrušení EET a sestup Příbrami ve fotbalové lize, aby Slávka Pittrová a její chlapci na podzim neokusili 6. ligu....

Na opačném pólu je vše i díky pětibodovému systému otevřené, snad jen bohužel Monkeys se pomalu musí smiřovat s pádem o ligu níže.

Kromě jiných zajímavých individuálních i týmových počinků (luxusní je zejména 580 nához Bowlmasters B) se zaskvěli pánové David Čihák (právě Bowlmasters B) s 230 a Václav Čechura (Zevláci) s 225, kdy se oba zapsali do Silver Clubu.   

 Nejlepším hráčem je zatím Josef Černý (Bowlmasters B) s průměrem 175, 47, ženou Jana Slavíková (RolleX) se 154, 58 a nejužitečnějšími jsou se ziskem 19 bodů shodně František Trpišovský a Slávka Pittrová z vedoucích Neo Sharks.

Dnem rozluštění posledních tajenek a rébusů konečného pořadí i ocenění nejlepších i nejméně šťastných je úterý 16. května v obvyklých 19:00.

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz