Nejvyšší domácí tišnovská soutěž má dohráno

Historie20.ročník 2019jaro 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov3.liga6.hrací den

3. ABL Tišnov odehrála svůj poslední finálový večer a definitivně se rozseklo, kdo že nám to vlastně postoupí do vyšší soutěže. Ve hře bylo několik jmen, nicméně situaci nejlépe zvládl tým Jdem to zkusit. Pánové zkusili, a na základě výsledků to mohou zkusit příští sezónu ve 2. ABL Morava. Gratulujeme!

Jak jsme psali v posledním reportu, tak do posledního kola šly týmy s různými možnostmi. Hned několik týmů bojovalo o první místo, ale nejlépe tento souboj zvládli pánové z Jdem to zkusit, kteří získali celkových 93 bodů a stali se tak vítězi 3. ABL Tišnov. Krásné druhé místi získali pánové z Gule Boys, když získali celkových 85 bodů. Třetí místo tak zbylo na SCORE KING, který získal 80,5 bodů. Weapon X tentokrát obsadil slušné 4. místo, když získal 73 bodů. Páté místo si zasloužily Šavlozubé kuželky se 70,5 body. Cestu do čtvrté ligy si tentokrát vyházel Kartep za zisk 48 bodů.

Máme tu i shrnutí individuálních statistik. Nejlepší hráčkou skupiny byla Míša Bártová (Kartep). Nejvyšší nához 277 zahrál Lukáš Benáček (Jdem to zkusit). Pozici nejlepšího a nejužitečnějšího hráče si zařídil Karel Bajer (Gule Boys), který zahrál průměr 195,80 a získal 28 bodů. Nejvyšší týmový nához 658 a průměr 522,27 patří Jdem to zkusit.

3. ABL Tišnov má dohráno, ale jarní části ABL ještě konec není. Na programu je teď Mistrovství Tišnova a dále můžete zkusit týmové baráže na MČR ABL. Budeme se na Vás těšit zase na podzim.