Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nejlepší JKM Bowling Radava, celkově neotřesitelně vedou BBO Black Riders

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední Čechy1.liga1.liga B3 hrací den

Na svůj třetí a tudíž letos nově předpolední hrací den zavítali na jaře již podruhé na hernu Proseckého Xbowlingu Duo hráčky a hráči 1. ligy ABL skupiny B Prahy & Středních Čech. Stejně jako den předešlý i oni okusili vlastnosti nově použitého sportovního mazacího modelu DUO 40 1.

Vedoucí kvarteto tabulky svým soupeřům uzmulo vyrovnaný počet bodů, nadto se k nim přidalo i BT Notaxo K, které se v tabulce aspoň dostalo před Marnou slávu a utekli i zatím posledním The Big Lebowski. Naopak čelo změn nedoznalo, s absolutním přehledem a prstem v nose vedou ostřílení harcovníci BBO Black Riders před překvapivě Lovci Striků a BT Notaxem B. Čtvrtí jsou JKM Bowling Radava, ovšem svým soupeřům na pomyslných stupních nejlepších se přiblížili, a to zejména tím, že třetího večera nasbírali nejvíce bodů a sice kulatých 25 a stali se týmem hracího dne.

Nejvyššího výkonu kola dosáhl s 267 body Petr Sova (Lovci Striků), celkově je prozatím Nejlepším hráčem zástupce vedoucího družstva Michal Janovský s průměrem 208,08 bodů, ženám vládne přes prozatím pouze jedno odehrané kolo Věra Váchová (BT Notaxo B) díky průměru 181,50 bodů a v kategorii Nejužitečnějšího hráče je na tom nejlépe Jan Kolář st. (BBO Black Riders) se 14 body získanými v duelech hráče proti hráči.

Závěrečný čtvrtý hrací den, kde se nově již rozhodne o postupujícím na Finále ABL ČR družstev a oproti tomu sestupujících do 2. ligy i těch, kteří o svou prvoligovou příslušnost ještě budou moci zabojovat v baráži, se uskuteční na herně Bowlingu Na Ovčíně v Pražských Záběhlicích v úterý 21. května klasicky od 18:00.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz