Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nedělní finále družstev se stalo pražskou exhibicí

Historie14.ročník 2013podzim 2013Finále ČR družstvavýsledky

Po sobotních finálových bojích mezi jednotlivci se do Pardubic v neděli sjelo nejlepších 36 družstev z celé ČR, kvalifikace již dopředu ukázala ta družstva, která budou s největší pravděpodobností bojovat i další ABL-ový titul

Boje ve skupinách byly dramatické a nakonec nejlepší dvě družstva z každé skupiny postupovali dále. V semifinále se pak odehrály 2 hry a jako třetí hra se družstvům připočítal průměr ze všech odehraných her - tato část finále byla nejdůležitější, protože určila která družstva si zahrají A finále, B finále a kdo pojede domů.

Nejlépe si finále rozehrála družstva Requick a LB Pardubice, kteří čekali na další své 2 soupeře. těmi se stali Sash Bowling Celnice a H.E.A.T. Bowling Team.

Finále skvěle rozehrálo družstvo Requick, které zahrálo přes 700 a i když v druhé hře dali o více jak 200 méně tak to stačilo na vítězství - o druhém místě pak rozhodl vyšší nához, protože obě družstva měla shodný součet - druhé místo tak patří týmu H.E.A.T. Bowling a třetí skončili hráči SASH Bowlingu Celnice - takže pražská družstva si z finále ČR udělala Přebor Prahy. Až na 4.místě pak skončilo nejlepší družstvo z jiného regionu - LB Pardubice.

Konečné výsledky družstev ZDE

Výsledky ze skupin ZDE

Výsledky finále ZDE

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz